Aydınlatma
Ofiste en verimli aydınlatmayla çalışmanın keyfini yaşamayı, Mağazadaki ürünlerin güzelliğini Aydınlatmayla ortaya çıkarmayı veya Evinde vakit geçirirken ruh haline göre istediği ambiyansı oluşturmayı kim istemez değil mi? 
 
Mekanlarda doğru aydınlatmanın önemi, hem mekanın güzelliğini yansıtmak hem de yaşam kalitenizi arttırmak için vazgeçilmezdir. Tek dokunuşla ihtiyacınız olan Aydınlatmaya ulaşmak mümkün. KNX Sistemi sizin konforunuza göre ışığı arzu ettiğiniz seviyeye ayarlayarak mekanınızın gözalıcılığını ortaya çıkaracak, gereksiz aydınlatmaları önleyerek tasarruf etmenizi sağlayacaktır. 
 
Konutlarda, Ofislerde, Mağazalarda, Fabrikalarda, İş Merkezi ve Alışveriş Merkezlerinde, Otellerde ve tüm yaşam alanlarında size özel çözümlerle konforunuzu, emniyetinizi ve tasarrufunuzu en iyi şekilde biz sağlayacağız, keyfini siz süreceksiniz.
 
İster Birbirinden şık akıllı anahtarlara,
İster dokunmatik panelinize,
İster ipad/iphone/akıllı tablet/telefonunuza,
İster uzaktan kumandanıza,
 

Siz sadece dokunun. Veya bırakın hareket dedektörünüz sizin yerinize mekanınızı aydınlatsın. Hem de tüm bunları zamana, dışarıdaki ışık şiddetine ya da sizin önceden belirlediğiniz tarzınıza göre yapsın.