Hakkımızda

Akıllı Bina sistemlerinin ülkemizde kullanımı 2000 yılında, Firmamız ortaklarının içerisinde bulunduğu organizasyon ile başlamıştır. Firmamız bu sektörde farklı çözümleriyle her zaman yeniliklerin öncüsü olmuş, 1000'den fazla tamamladığı projeleri ile tecrübe kazanmış, sürekli müşteri memnuniyetini prensip edinmiş, yenilikçi, çağdaş, ileri görüşlü yapısı ile alanında tek olma özelliğine sahiptir. AYOS Bina Teknolojileri uzman kadrosu ile binalardaki en son trendleri Mimari yapılara kusursuz biçimde uygulayarak, emniyet, tasarruf ve konforu siz değerli kullanıcılarına en iyi şekilde sunmaktadır.

 

Vizyonumuz;

AYOS Bina Teknolojileri San.veTic.Ltd.Şti. Müşterilerine; En son yenilikleri takip ederek, en tasarruflu ve verimli şekilde kullanabilecekleri sistem çözümlerini üretmeyi, tecrübe ve bilgi birikimleriyle birlikte, ”iyiyi değil, en iyiyi” vermeyi hedeflemektedir.

 

Misyonumuz;

Sürekli ve en son teknolojik sistemleri ile müşteri memnuniyetini sağlamak,

Kullanıcılarının beklentilerinden daha ileri hizmetler sunmak,

 Ürün kalite ve verilen hizmet algısını en üst seviyede tutmak,

Tasarruflu, Çevreci, Doğaya verilen zararı minimuma indiren yenilikler ile kaynakların doğru kullanımını sağlamak,

Minimum sarfiyat, maksimum tasarruf ve konforlu binalar yapımına katkıda bulunmak,

Firma olarak teknolojik gelişmeleri yakından izlemek ve müşterilerini de bu yeniliklerden haberdar etmek,

Ekip ruhunu sürekli canlı tutarak, dinamik ve profesyonel yapısını gerçekleştirdiği projeler ile kanıtlamak Sektörde her zaman takip edilen ve örnek alınan bir firma olarak anılmak,

Sonuç olarak; Ayos Bina Teknolojileri, Akıllı Bina Sistemleri alanında 17 Yılda kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile 1000'den fazla proje sahibine olduğu gibi, Siz değerli Kullanıcılarına detaylara önem vererek teknolojinin tüm yeniliklerini sunacak ve sürekli memnuniyetinizi sağlayacağını taahhüt eder. Bizlere duyduğunuz güven için Teşekkür ederiz.