Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Ev

   Malesef Ülkemiz çeşitli deprem kuşağı üzerinde yeralmaktadır. Değerli Bilim İnsanlarının da belirttiği gibi "Deprem değil, hatalı, eski yapılar öldürür". 

   Ülkemizde riskli bölgeler için dönüşümlerin başlama süreci yaklaşık 15 yıl öncesine uzanmaktadır. Kentsel dönüşüm adı verilen sistemde daire sahipleri, hem eski yapılarını yenilemekte, hem de binadan kaynaklanacak riskleri en aza indirmektedirler.

   Kentsel dönüşüm ile birlikte yeni yapılacak binalarda, teknolojinin gelişmesiyle binanın inşaat aşamasında Akıllı Ev Sistemi artık olmazsa olmazdır. Çünkü belirli bütçeler ile daire sahibi olan değerli kat malikleri; konfor ile birlikte su basma, yangın, hırsızlık vb. olumsuz durumlara karşı da yatırımını korumayı istemektedirler. Bununla birlikte akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla; evde yaşanabilecek herhangi bir olumsuz durumun telefonlarına mesaj olarak gelmesi, otomatik olarak elektriğin, suyun, doğalgazın kesilmesi muhakkak talep edilen bir zorunluluk olmalıdır. 

   Bu sebeple, Kentsel dönüşüm projelerinizde hem yatırımınızın değerini arttırmak, hem de konfor, güvenlik ve tasarrufunuzu en üst seviyeye çıkarmak için mutlaka Akıllı Ev sistemlerini talep ediniz.

   Akıllı Ev Sistemlerinde, kolay kullanılabilir, güvenli, geliştirilebilir sistemler için en doğru çözümleri 17 yıllık tecrübesiyle sizlere Ayos Bina Teknolojileri sunacaktır.